15 lis

Toalety publiczne coraz bardziej przyjazne.

Wyruszając w miasto na zakupy, na spacer lub załatwić ważne sprawy, nieraz zdarzy się, że mamy potrzebę skorzystać z toalety. Znajdziemy je zarówno w supermarketach jak i wolnostojące w centrum miasta lub w parku. Wyruszając w miasto na zakupy, na spacer lub załatwić ważne sprawy, nieraz zdarzy się, że mamy potrzebę skorzystać z toalety.Znajdziemy je zarówno w supermarketach jak i…

Znajdziemy je zarówno w supermarketach jak i wolnostojące w centrum miasta lub w parku. O tyle o ile w dużych sklepach toalety są praktycznie zawsze, na ulicy bywa to nieco rzadsze. Miasta powinny inwestować w toalety publiczne, tym bardziej, że do wyboru jest spory asortyment. W niektórych miastach znajdziemy czyste i ładne toalety publiczne, w innych zaś komfort jest nieco gorszy. Nie zmienia to faktu, że technika idzie do przodu, liczy się czystość i higiena.

Ważne jest także, aby z takiego miejsca mogły korzystać również osoby niepełnosprawne. Im nowocześniejsze toalety publiczne, tym wyższy komfort, ale i większe użycie techniki. Nie potrzeba już osoby, która pobiera gotówkę za skorzystanie z toalety, a w takich naprawdę nowoczesnych nawet podłoga może powycierać się sama. Warto wspomnieć również o tym, że niektóre toalety publiczne mają funkcję automatycznego czyszczenia i dezynfekowania.

Jest to świetnym rozwiązaniem, również dla matek, które w trakcie spaceru spokojnie mogą przewijać dzieciom pieluchy, poprawić makijaż lub po prostu załatwić potrzebę.

Comments
  1. Kryśka
  2. monter56

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *