1 lip

Zmiany w łazience

Czasami przychodzi taki czas, kiedy pragniemy wręcz jakiejś zmiany w naszym życiu. Nie tylko poprawi ona komfort naszego życia, ale również sprawi, że nasze wnętrze będzie odświeżone, a my z tym będziemy się dobrze czuli. Nie zawsze mamy na tyle dużo funduszy, żeby zrobić istną rewolucję w naszym mieszkaniu, aczkolwiek nie zawsze potrzebujemy mnóstwa pieniędzy żeby poprawić wygląd jakiegoś pomieszczenia. Okazuje się, że pomieszczeniem, które bardzo szybko nam się nudzi, jest łazienka.Nie spędzamy w niej nie wiadomo…

Nie spędzamy w niej nie wiadomo ile czasu, aczkolwiek ten czas, który tam spędzamy jest z pewnością czasem ważnym i często też ma na celu nas relaksować. W związku z tym, chcemy żeby było tam ładnie, przytulnie i żeby kolory dodawały nam energii. Jak niezbyt wysokim kosztem zrobić coś co będzie się nam podobało, zmieni nieco wizerunek naszej łazienki i sprawi, że poczujemy, że jest ona odświeżona. Przede wszystkim warto postawić na nowy parawan sawannowy. Obecnie w klepach jest całe mnóstwo wzorów i kolorów, dlatego też swobodnie możemy dobrać go do naszego wnętrza i wystroju. Koszt jest nie wielki, a efekt z pewnością będzie murowany.

Ponadto warto się też skupić na lustrze łazienkowym, ponieważ to ono znajduje się w głównym miejscu i sprawia, że przyciąga nasz wzrok. Kiedy lustro nie jest ciekawe, plastikowe i zwyczajnie tandetne, całe pomieszczenie na tym traci swój urok. Kupując nowe, niekoniecznie drogie, możemy zyskać nowy wygląd, a kiedy dodamy do niego światełka, to możemy czuć się niczym gwiazda Hollywood, która robiła sobie makijaż w blasku podobnych lampek. Do tego niektórzy decydują się na innowację, jaką są drzwi rozsuwane.

Zmiany w łazience – galeria

W łazienkach są one bardzo popularne i z pewnością dodadzą naszemu wnętrzu nowoczesności. Warto spróbować takiego zastosowania, szczególnie, że całe nasze mieszkanie może na tym wiele zyskać. Robiąc takie drobne przeróbki wydamy zdecydowanie mniej pieniędzy aniżeli na gruntowny remont, a efekty i przede wszystkim nasze subiektywne odczucia mogą być naprawdę na bardzo wysokim poziomie i zwyczajnie mogą na nas zrobić pozytywne wrażenie, które będzie się utrzymywało długi czas.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda


Indeksy GPW - notowanie z 2018-03-29
WIG20 17:15 2210.38 0.30%
WIG30 17:15 2556.70 0.28%
WIG 17:15 58377.4 0.35%
mWIG40 17:15 4554.89 0.52%
sWIG80 17:15 14179.6 0.40%
NCIndex 17:15 269.79 0.93%